Kondratovičs, Rihards. Jaunumi brīvdabas rododendru selekcijā : [par Latvijas Universitātes Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētavā “Babīte” izveidotajām šķirnēm] / Rihards Kondratovičs // Dārzs un Drava. – ISSN 0132-6457. – Nr.3/4 (2014, marts/apr.), 24.-26.lpp.

Rihards Kondratovičs par publikāciju:

Kondratovics ar studentiem

LU Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētavas “Babīte” direktors, Dr. habil. biol. Rihards Kondratovičs ar studentiem

“2013. gada nogalē Lielbritānijas Karaliskā dārzkopības biedrības Starptautiskajā rododendru šķirņu reģistrā tika reģistrētas 8 jaunas šķirnes. Četras no tām ir mūžzaļo rododendru šķirnes: ‘Doktors Babarikins’, ‘Dzidra’, ‘Indriķis’ un ‘Valdis’, četras vasarzaļo rododendru šķirnes: ‘Latvijas Itera’, ‘LU Solveiga’, ‘Ringla’ un ‘Santa’. Visu šķirņu autors ir audzētavas vadītājs prof. Rihards Kondratovičs.”

Saimnieks.lv. Jaunumi brīvdabas rododendru selekcijā.

Intervija ar autoru par pētījuma tēmu

Latvijas Universitāte. MĒNEŠA PĒTNIEKS: Rihards Kondratovičs – vienmēr uzticīgs rododendriem.

Papildus informācija par pētījuma tematu

Latvijas Universitāte. LU Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētavā radītas astoņas jaunas rododendru šķirnes.

Mūžzaļie rododendri

Vasarzaļie rododendri

Latvijas Universitāte. Radītas astoņas jaunas rododendru šķirnes.

Informācija par publikācijas autoru

Latvijas ļaudis. Rihards Kondratovičs.

Latvijas izgudrojumi un izgudrotāji. Rihards Kondratovičs.