Ķestere, Iveta. History of education and the struggle for intellectual liberation in post-Soviet Baltic space after the fall of the Berlin Wall / Iveta Ķestere // Paedagogica Historica. 00309230 Vol.50, N 6 (2014), p.844-851, DOI: 10.1080/00309230.2014.948010 History of education and the struggle for intellectual liberation in post-Soviet Baltic space after the fall of the Berlin Wall / Iveta Ķestere // Paedagogica Historica. 00309230 Vol.50, N 6 (2014), p.844-851, DOI: 10.1080/00309230.2014.948010

Iveta Ķestere par publikāciju:

“Žurnāls ‘Paedagogica Historica’ iznāk kopš 1961. gada un, nepārspīlējot, ir prestižākais izdevums izglītības vēsturē pasaulē. Par godu šī žurnāla 50. numuram (volume) vairāku valstu izglītības (pedagoģijas) vēsturnieki tika uzaicināti uzrakstīt savu skatījumu par nozares attīstību. Viņu vidū bija izglītības vēsturnieki, universitāšu profesori no Francijas (Sorbonnas universitāte), ASV (Stenfordas universitāte), Vācijas, Beļģijas (Lēvenes universitāte), Kanādas, Meksikas, Brazīlijas, Spānijas, Lielbritānijas. Es šajā prestižajā grupā pārstāvēju Latvijas Universitāti un biju vienīgā pedagoģijas vēsturniece no t.s. Austrumeiropas.”

Taylor & Francis Online. History of education and the struggle for intellectual liberation in post-Soviet Baltic space after the fall of the Berlin Wall.

Pedagogica Historica Vol. 50., N 6 saturs.

Recenzija

Acta Baltica Historiae et Philosophiae Scientiarum. History of education and the struggle for intellectual liberation in post-Soviet Baltic space after the fall of the Berlin Wall.

Konference par pētījuma tematu

Latvijas Universitāte. Latvijas Universitātē notiks izglītības vēsturnieku konference.

Konferences ISCHE 35 programma.

Foto no konferences.

Intervija ar autoru par pētījuma tematu

H-Net: Humanities & Social Sciences Online. TOC: Paedagogica Historica 50(6) (December 2014). (diskusija)

Universia. History of education and the struggle for intellectual liberation in post-Soviet Baltic space after the fall of the Berlin Wall.

Foto no Starptautiskās ikgadējās izglītības vēsturnieku konferences (International Standing Conference for the History of Education – ISCHE) “Izglītība un vara: vēsturiskās perspektīvas”