Imants Ziedonis. Piederības meklējumi, brīvības treniņš : zinātnisku rakstu krājums. / sast. Ausma Cimdiņa ; Latvijas Universitāte. Humanitāro zinātņu fakultāte. – Rīga : Zinātne, 2014. – 518 lpp. : il. ; 21 cm. Latviešu pamattekstu pētījumi. – ISBN 9789984879703.

Par izdevuma autori

Latvijas Universitāte. Profesore Ausma Cimdiņa saņēmusi “Rīgas balvu” par izciliem Rīgas tēmas pētījumiem humanitārās zinātnēs.

Starptautiska zinātniskā konference «Imants Ziedonis. Piederības meklējumi, brīvības treniņš» (Rīgas Latviešu biedrības nama Baltajā zālē). LU Humanitāro zinātņu fakultātes profesore Ausma Cimdiņa

Anotācijas

SIA Apgāds Zinātne

SIA Jumavas grāmatnīca

Recenzijas

Latvijas Zinātņu akadēmija. Imants Ziedonis – neatklātais.

Rudzītis, Viesturs. Ja tas kādam jāzina.

Izdevuma atvēršanas svētki

LU Ubi sunt. Rakstu krājuma “Imants Ziedonis. Piederības meklējumi, brīvības treniņš” atvēršana – 28. maijā

Tvnet. Ziedoņa dzimšanas dienas pasākumi

Latvijas Universitāte. Notiks otrie akadēmiskie lasījumi “Ziedoņa dienas 2014”

Latvijas Sabiedriskie mediji. Notiks otrie akadēmiskie lasījumi “Ziedoņa dienas 2014”

Izdevuma atvēršanas svētku programma

Sprūdžs, Uģis. “Ziedoņa balsis Amerikā”, akadēmiskais lasījums 2014.05.28

Foto no izdevuma atvēršanas svētkiem

Informācija par starptautisko zinātnisko konferenci “Imants Ziedonis. Piederības meklējumi, brīvības treniņš”

Latvijas Kultūras ministrija. Starptautiska zinātniska konference “Imants Ziedonis. Piederības meklējumi, brīvības treniņš”.

Latvijas Universitāte. Imants Ziedonis. Piederības meklējumi, brīvības treniņš.

LU Ubi sunt. Lielā brīnumsvecīte. Starptautiskā zinātniskā konference “Imants Ziedonis. Piederības meklējumi, brīvības treniņš” 8.–9. maijā.

Latvijas Valsts prezidenta kanceleja. Valsts prezidenta uzruna starptautiskās zinātniskās konferences “I.Ziedonis. Piederības meklējumi, brīvības treniņš” atklāšanā.

Konferences programma

Konferences”Imants Ziedonis. Piederības meklējumi, brīvības treniņš” videomateriāls

1. daļa

2. daļa