Kondratovičs, Rihards. Jaunākās brīvdabas rododendru šķirnes / Rihards Kondratovičs, Gunita Riekstiņa // Dārzs un Drava. – ISSN 0132-6457. – Nr.11/12 (2014, nov./dec.), 18.-20.lpp.

Rihards Kondratovičs par publikāciju:

Kondratovics ar studentiem

LU Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētavas “Babīte” direktors, Dr. habil. biol. Rihards Kondratovičs ar studentiem

“2014. gadā Starptautiskajā rododendru šķirņu reģistrā tika iekļautas 7 jaunas brīvdabas rododendru šķirnes. No reģistrētajām šķirnēm divas – ‘Ausma’ un ‘Ināra’, ir vasarzaļie rododendri, bet pārējās četras: ‘Babītes Antons’, ‘Babītes Elita’, ‘Elza Radziņa’, ‘Kristaps Morbergs’ un ‘Ogre’s White Dream’ – mūžzaļie rododendri.”

Saimnieks.lv. Jaunākās brīvdabas rododendru šķirnes.

Intervija ar autoru par pētījuma tēmu

Latvijas Universitāte. MĒNEŠA PĒTNIEKS: Rihards Kondratovičs – vienmēr uzticīgs rododendriem.

Papildus informācija par pētījuma tematu

Latvijas Universitāte. LU Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētavā radītas septiņas jaunas rododendru šķirnes.

Vasarzaļie rododendri

Mūžzaļie rododendri

Ogrenet. Ogrei pašai savs “baltais sapnis”.

D. Grīsle. Par finansējuma piešķiršanu rododendru šķirnes reģistrēšanai ar Ogres vārdu.

Latvijas centrs. Iesaki Ogrei veltīta rododendra šķirnei nosaukumu!

Diena. Radīta jauna rododendru šķirne par godu aktrisei Elzai Radziņai.

Informācija par publikācijas autoru

Latvijas ļaudis. Rihards Kondratovičs.

Latvijas izgudrojumi un izgudrotāji. Rihards Kondratovičs.