Kondratovičs, Rihards. Jaunas siltumnīcu acāliju šķirnes / Rihards Kondratovičs, Gunita Riekstiņa // Dārzs un Drava. – ISSN 0132-6457. -Nr.1/2 (2014, janv./febr.), 30.-31.lpp.

Rihards Kondratovičs par publikāciju:

Kondratovics ar studentiem

LU Rododendru selekcijas un izmēģinājumu audzētavas “Babīte” direktors, Dr. habil. biol. Rihards Kondratovičs ar studentiem

“2013. gadā apstiprinātas un starptautiski reģistrētas arī 7 Simsa rododendra (siltumnīcu acāliju) sīkziedu šķirnes: ‘Auseklītis’, ‘Dzige’, ‘Dzirkstelīte’, ‘Grācija’, ‘Laima’, ‘Meri’ un ‘Rožainā Zvaigznīte’.”

Saimnieks.lv. Jaunas siltumnīcu acāliju šķirnes.

Intervija ar autoru par pētījuma tēmu

Latvijas Universitāte. MĒNEŠA PĒTNIEKS: Rihards Kondratovičs – vienmēr uzticīgs rododendriem.

Papildus informācija par pētījuma tematu

Latvijas Univeristāte. Starptautiskajā reģistrā iekļautas vēl septiņas LU pētnieku izveidotas acāliju šķirnes.

Latvijas Universitāte. Starptautiskajā reģistrā iekļautas septiņas LU pētnieku izveidotas acāliju šķirnes.

Informācija par publikācijas autoru

Latvijas ļaudis. Rihards Kondratovičs.

Latvijas izgudrojumi un izgudrotāji. Rihards Kondratovičs.