Publikācijas 2014
Latvijas Universitātes Bibliotēkas veidota izstāde par LU intelektuāliem sasniegumiem publikācijās

Buligins_2ATTELS

Pētnieks, LU Fizikas un matemātikas fakultātes dekāns, Dr.phys., asoc.prof. Leonīds Buligins. Foto: Toms Grīnbergs, LU Preses centrs

Publikācijas e-versija

Anotācijas

Science Direct. Influence on the macrosegregation of binary metallic alloys by thermoelectromagnetic convection and electromagnetic stirring combination.

ResearchGate. Influence on the macrosegregation of binary metallic alloys by thermoelectromagnetic convection and electromagnetic stirring combination.

Publikācijas bibliogrāfiskais apraksts

Kaldre, I., Fautrelle, Y., Etay, J., Bojarevics, A., Buligins L. Influence on the macrosegregation of binary metallic alloys by thermoelectromagnetic convection and electromagnetic stirring combination. Journal of Crystal Growth. 00220248 Vol. 402, 2014, p 230-233.